تابستان امسال، با "یارانه سفر" بانک آینده به کیش سفر کنید

تابستان امسال، با "یارانه سفر" بانک آینده به کیش سفر کنید

جزیره زیبای کیش، با هتل های زیبا، مراکز خرید متنوع، بازی های آبی هیجان انگیز، فضای شهری امن و پاکیزه، سواحل مرجانی زیبا و دریایی خوشرنگ و سرشار از شگفتی، یکی از پرطرفدارترین مقاصد گردشگری در ایران محسوب می شود.
هرچند آب و هوای گرم و مرطوب این جزیره، سفرهای زمستانی را مطلوب تر می کند اما "تابستان کیش" نیز آنقدر وسوسه کننده است که همچنان جزو لیست پیشنهادهای گردشگری تابستانی برای خانواده ها و سفرهای گروهی قرار دارد.
سفرهای تابستانی کیش آنقدر محبوب و پرطرفدار هستند که عنوان "جشنواره تابستانی کیش" را به خود گرفته اند. سالها قبل این جشنواره فقط شامل تخفیف های خرید بود اما هر سال برنامه ها و امکانات گوناگونی به جشنواره تابستانی اضافه شد تا امسال که بیست و یکمین دوره برگزار می شود بتواند هر گردشگر و مسافری با هر سلیقه و نیازی را راضی و خرسند کند.
بانک آینده نیز در راستای مسئولیت اجتماعی خود در سال حمایت از کالای ایرانی و باشعار «گردشگری را با ایرانگردی آغاز کنیم» از جشنواره تابستانی درجزیره کیش حمایت کرده است. تمام مسافرانی که تا پایان جشنواره تابستانی به جزیره کیش سفر کنند، در بدو ورود به فرودگاه کارت هدیه ریالی تحت عنوان یارانه سفر دریافت می کنند که قابل استفاده در تمامی دستگاه های کارتخوان شهر کیش است.
برگزاری قرعه کشی روزانه و اهدای کارت رایگان تفریحات آبی، اهدای بلیط رایگان کنسرت های ساحلی و هدایای دیگری که به مناسبت های مختلف در مجتمع های تجاری و هتل های جزیره کیش به گردشگران و کیشوندان تقدیم می شود، بخشی دیگر از حمایت های بانک آینده از گردشگری داخلی است که از جزیره زیبای کیش آغاز شده است.
جشنواره تابستانی کیش از روز جمعه هشتم تیرماه ۹۷ تا پانزدهم شهریور ماه در جزیره کیش در خلیج همیشه فارس برگزار می شود.

دسته ها: اخبار بانک ها

دیدگاه خود را بنویسید

دیدگاه پس از تائید مدیریت منتشر می شود.
 

آخرین اخبار